راهنمای خرید

از آنجایی که خرید قطعات الکترونیکی و قطعات خودرویی نیازمند داشتن علم و دانش دقیق در این زمینه ها میباشد خواهشمندیم در انتخاب و خرید خود دقت فرمایید.

مجموعه ایسیو نویان سعی کرده است با جمع آوری اطلاعات ,عکس دقیق محصولات ,کدهای فنی ,و توضیحات کامل خرید را برای مشتریان عزیز راحت کند.

قطعات الکترونیکی و لوازم برقی خودرویی و ...  تحت هیچ شرایطی دارای ضمانت برگشت یا تعویض نیستند پس در انتخاب خود دقت فرمایید.

سفارشات ثبت شده تا قبل از ساعت 10:00 صبح , همان روز ارسال می شوند , در غیر اینصورت در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش ارسال انجام خواهد شد.

هنگام ثبت سفارش نام و نام خانوادگی خود را حتما ثبت کنید. مسئولیت تاخیر در ارسال به دلیل عدم ثبت کامل مشخصات به عهده مشتری می باشد.

لازم به ذکر است سفارش های ثبت شده و تکمیل نشده در صورتیکه 12 ساعت پس از ثبت اقدامی جهت واریز صورت نگیرد به صورت خودکار لغو خواهند شد.

در صورت عدم حضور گیرنده هنگام تحویل سفارش و برگشت خوردن بسته , هزینه برگشت و ارسال مجدد به عهده مشتری می باشد.

شماره حساب جهت واریز وجه :

بانک پاسارگاد

به نام ایمان اژدری

شماره حساب 31021156617411

شماره کارت 5022291095745426

شماره شبا IR490570310211500661741001  

پس از واریز لطفا شناسه واریز یا کد رهگیری رسید پرداختی را از قسمت ثبت فیش ثبت نمایید.

****( هنگام واریز وجه از طریق کارت به کارت دقت داشته باشید حساب به نام ایمان اژدری باشد در غیر این صورت فروشگاه ایسیو نویان هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت)****

هنگام پرداخت صورتحساب از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی تاییدیه پرداخت به صورت خودکار ثبت خواهد شد و نیاز به ثبت به صورت دستی نیست.

****((((ضمنا هنگام ثبت سفارش توجه داشته باشید حتما شماره تلفن همراه خود را به صورت لاتین وارد کنید تا از روند سفارش خود توسط سامانه پیامکی مطلع شوید.)))****


در صورت هرگونه مشکل و هرگونه مشاوره فنی از قسمت تماس با مامشکلات خود را با ما مطرح کنید.


موردی برای نمایش وجود ندارد.